פריצת מנעולים

ראש העין, כפר סבא, הוד השרון, פתח תקווה
והישובים הסמוכים להם

שרות איכות ואמינות ללא פשרות !
תעודת יושר ממשטרת ישראל!

חייגו עכשיו 0522-554-530

שירות פריצת מנעולים 24 שעות ביממה!

פריצת מנעולים של בתים/דירות/רכבים או כספות - איכות ואמינות ללא פשרות !​

פריצת מנעול של בית / דירה או כספת – ישנן מספר סיבות עבורן נדרשת פעולת הפריצה:

1. הדלת נטרקה – המפתחות בתוך הבית, הכספת או הרכב.

2. המפתח אבד – אין מפתח רזרבי או שאין זמן לחכות למי שיביא את המפתח הרזרבי.

3. חבלה בצילינדר – בדרך כלל נעשית ע"י ילדים שדוחפים דברים לתוך הצילינדר עד להשבתתו.

4. מפתח נשבר בתוך הצילינדר ולא ניתן להוציאו.

5. תקלה בצילינדר או במנעול – יש מפתחות, אבל הצילינדר או המנעול אינו נפתח.

כיצד מנעולן פותח דלת טרוקה ?

במקרה של דלת טרוקה בדרך כלל ניתן לפתוח את הדלת ללא שימוש בכלים הגורמים נזק למנעול או לצילינדר.

· בדלת ביתית, ישנן מספר שיטות בהן מכניס מנעולן קלף פלסטי במרווח שבין המשקוף לדלת ובעצם מזיז את הלשונית הקפיצית לתוך המנגנון בדלת ובכך פותח הוא את הדלת. ישנם מנגנונים בהם היצרן הכניס הגנה נוספת המונעת ביצוע פעולה זו – במקרה זה יש צורך בפריצה בעזרת כלים אחרים.

· במקרה שבו מדובר בדלת של רכב, השיטה שונה מעט – המנעולן מכניס כרית אוויר בין המשקוף של הדלת (או החלון) לגוף הרכב, מנפח מעט את הכרית אוויר ומכניס מוט יעודי המגיע לכפתור בדלת, המנעולן מושך או לוחץ או מסובב את המוט להזזת הכפתור והדלת נפתחת. ישנם רכבים בהם היצרן הכניס הגנה נוספת המונעת ביצוע פעולה זו – במקרה זה יש צורך בפריצה בעזרת כלים אחרים.

· במקרה של כספת הנעולה כשהמפתח נמצא בפנים או ששכחתם/ן את הקוד, אין מנוס ונדרשת פריצה.

כיצד מנעולן פורץ צילינדר או מנעול ?

· על מנת לבצע פריצה תוך פגיעה מינימאלית ברכוש (בדרך כלל רק בצילינדר) יש למנעולן כלי עבודה מקצועיים שונים ומגוונים. יש מנעולנים המעדיפים לפרוץ צילינדר ב"פריצה שקטה" – המקרה זה ישתמש המעולן בכלים יעודיים ויקרים הדורשים מיומנות גבוהה בשימושם. "פריצה שקטה" יקרה יותר ולפעמים דורשת סבלות וזמן רב יותר מפריצה רגילה ולכן מנעולנים ותיקים בעלי מיומנות בשיטה זו גובים עבורה מחיר גבוהה יותר. "פריצה שקטה" זוהי השיטה המוכרת לנו מסרטי המתח – רואים סצנה בה הפורץ משחק עם מחטים בתוך הצילינדר ופורץ / פותח את המנעול.

· פריצת מנעולים רגילה זולה יותר מאחר והכלים לפריצה זו זולים יותר, היא בדרך כלל מהירה יותר ודורשת פחות מיומנות של המנעולן (עדיין נדרשת מיומנות! בעיקר למנוע נזק לרכוש!).

מנעולן טוב הוא מנעולן בעל מיומנות גבוהה שיודע לעשות את מלאכתו ללא נזק לרכוש. יחד עם זאת, ישנם מקרים מאד נדירים בהם לא יהיה ניתן לפרוץ מבלי לגרום נזק לרכוש. מנעולן טוב וישר, לאחר שניסה לפרוץ בשיטות המתוארות מעלה, ולא הצליח, חייב להודיע ללקוח כי מיצה את כל האפשריות לפריצה ללא נזק ויבקש את רשותו להמשיך. הלקוח איננו חייב להסכים עם בקשת המנעולן וזכותו המלאה לפנות למנעולן אחר שינסה גם הוא לפרוץ מבלי לגרום נזק לרכוש.

חייגו עכשיו 0522-554-530

מה לעשות כשהמנעול לא נפתח?

הפעולה הכי חשובה כאשר הדלת אינה נפתחת מסיבה כזו או אחרת היא, לא לנסות לפרוץ אותה בעצמכם על ידי כלים בלתי מקצועיים שכנראה יזיקו לצילינדר ולדלת. לא פעם אנשים מוצאים את עצמם בבית או במשרד עם דלת נעולה שמסרבת להיפתח. אין מה לעשות, ניסיון פריצה בלתי מקצועי הוא הפעולה האחרונה שתסייע לדלת להיפתח.

פריצת מנעולים על ידי בעל מקצוע ללא ידע והכשרה נכונה או לחלופין על ידכם, קרוב לוודאי יזיק לצילינדר עוד יותר. תיקון הדלת לאחר ניסיון פריצה בלתי מקצועי, עלול לעלות הרבה יותר מאשר הזמנת שרות פריצת צילינדרים ודלתות מקצועי. פורצי דלתות בעלי תעודות הסמכה למדו, רכשו ידע וניסיון בפריצת דלתות וצילינדרים שונים, הם היחידים המורשים לטפל בדלת נעולה.

שרות 24/7

המנעולן האמן
אצלי אמינות, איכות ושרות זה לא מותרות !

חייגו עכשיו 0522-554-530

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
Open chat
הגעתם לאייל המנעולן, איך אני יכול לעזור?
Powered by
דילוג לתוכן