מנעולן בראש העין

שרות איכות ואמינות ללא פשרות !
תעודת יושר ממשטרת ישראל!

מחירים הוגנים לתושבי ראש העין

חייגו עכשיו 0522-554-530

שרות מנעולן בראש העין ניתן 24 שעות ביממה כולל שבתות וחגים.

אני מקפיד לספק שרות מקצועי, איכותי, אדיב ונעים, מחירים הוגנים, במהירות ובזמן לרווחת תושבי ראש העין.
יש בידי תעודת יושר ממשטרת ישראל.

מגוון שרותי מנעולנות בראש העין כוללים את השרותים הבאים:

שרותי חרום – פריצת דלת, פתיחת דלת טרוקה, פריצת כספת, פריצת רכב.

שרות כללי – החלפת צילינדר, החלפת מנעול, תיקון מנגנון, החלפת עינית לדלת, שינוי קוד כספת, כוון דלת, החלפת ידיות, תיקון קודן, שינוי הגדרות קודן, התקנת מנעול שבת, החלפת מנעול תיבת דואר, ועוד.

שרותי הגברת הבטחון – התקנת מנעול עליון, התקנת סגר לדלת, התקנת מנעול חכם, התקנת מנעול אלקטרוני, התקנת מנעול ביומטרי, התקנת קודן, התקנת סוגר דלת הידראולי, ועוד.

שרות טיפול מונע – בדיקה מקיפה של דלת הכניסה לבית וכל מכלוליה, ניקוי ושימון החלקים הנעים, כיוון הדלת במקרה הצורך, המלצות לשידרוג – במידה ויש צורך.

שרות למשרדים וחברות – השרות כולל את כל מה שנכתב מעלה ובנוסף התקנת מערכות בקרת כניסה חכמות והדרכת שימוש במערכות הבקרה. אופציה לחוזה התקשרות שנתי לשרותי מנעולן ו-או בקרת כניסה על מנת להוריד עלויות והקטנת התקלות העתידיות.

אייל סולומון מנעולן בראש העין

אני מנעולן בעל נסיון רב, בעל טכניקות עבודה חדשניות, ידע רב בטכנולוגיות חדשות ונושא איתי את כלי העבודה והפריצה החדשנייים ביותר. בנוסף, ברשותי מגוון רחב של צילינדרים, מנעולים, ידיות, חלקי חילוף ועוד וזאת על מנת לספק שרות במחיר הוגן ותחרותי בהתאם לאופי העבודה בשטח.

המלצה ממני לתושבי ראש העין:

ביטחון אישי הוא הדבר החשוב ביותר לאדם – לא סתם נאמר – ביתו מבצרו. יחד עם זאת, מרבית בעלי הבתים אינם מקפידים לשמור על דלת ביתם. טריקות מרובות של הדלת (אם זה ע"י רוחות פרצים או חוסר תשומת לב או סתם רגעי כעס) גורמות לנזק למנגננונים שבתוך הדלת, ללשונית של המנעול ולצילינדר. לפעמים גם הצירים וגם המשקופים לא עומדים בעוצמת הטריקה ואז מתחילות הבעיות. בכדי למנוע עלויות מיותרות אני ממליץ להמנע ככל האפשר מטריקות דלת, במקומות בהם יש רוחות פרצים חזקות במיוחד – מומלץ מאד להתקין סוגר דלת העומד ברוח חזקה, ברגע שיש חשש – אפילו קל שמשהו בדלת לא תקין – כדאי להקדים ולקרוא למנעולן – זה יחסוך לכם הרבה כסף. כשהמפתח מסתובב קצת קשה – לא מומלץ לחכות ולא מומלץ לשמן את הצילינדר בשמן שלא נועד במיוחד לצילינדרים (לתווך ארוך זה רק גורם נזק), זהו בדיוק הזמן לתקן לפני שיגרם נזק למנגנון ו-או לצילינדר ולחסוך עליות תיקון מיותרות. במיקרים חריגים המצב עשוי להתדרדר לדלת נעולה שלא ניתן לפתוח אותה כלל, במצב זה אתם תקועים – אין נכנס ואין יוצא – במקרה זה תהיו חייבים לקרוא למנעולן על מנת שיפרוץ את הדלת.

טיפול מונע, תשומת לב, כוון דלת בזמן, החלפה או שידרוג אמצעי הנעילה (אם צריך בלבד) יעניקו לכם שקט נפשי וכלכלי לתווך ארוך.

שרות 24/7

אצלי אמינות, איכות ושרות זה לא מותרות !

חייגו עכשיו 0522-554-530

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
Open chat
הגעתם לאייל המנעולן, איך אני יכול לעזור?
Powered by
דילוג לתוכן