החלפת צילינדר

חייגו עכשיו ותהנו ממחיר הוגן

חייגו עכשיו 0522-554-530

החלפת צילינדר - איכות ואמינות ללא פשרות !​

במהלך עבודתי גיליתי שלקוחות רבים לא יודעים מה זה צילינדר ובטעות קוראים לו מנעול.

צילינדר זהו המכלול אשר אליו נכנס המפתח. סיבוב המפתח יגרום ללשון או לגלגל שיניים להסתובב ובכך להניע את הבריחים שבתוך המנגנון (מנעול) ויאפשר את נעילת הדלת או פתיחתה.

אז מתי אנחנו צריכים או חייבים להחליף את הצילינדר ?

· המקרה השכיח ביותר של החלפת צילינדר הוא בכניסה לדירה חדשה. שכרתם/ן דירה? נכנסתם/ן לבית חדש? במקרים אילו יש חשש שהדייר הקודם או הקבלן או בעלי מקצוע אחרים השאירו בידיהם מפתח. גם אם זה קרה, זה יכול לקרות מעצלנות או שיכחה, מרבית האנשים ישרים והגונים ובדרך כלל זה לא נעשה במטרה להזיק. יחד עם זאת, על מנת להעלות את הביטחון של הגרים/ות בבית, הדייר/ת החדש/ה מבקש/ת להחליף את הצילינדר.

· עוד מקרה שכיח הוא קבלת הדירה עם צילינדר בעל שם של יצרן לא מוכר או צילינדר סיני. למרות שישנם גם יצרני צילינרים סינים איכותיים, בעלי/ות הדירה לא יודעים/ות לבדוק זאת ולכן דורשים/ות את החלפת הצילינדר הפשוט בצילינדר איכותי יותר. בארץ, היצרנים הידועים ביצור צילינדרים איכותיים הם רב בריח ומולטילוק (ישנם עוד, אבל זה יפורט במאמר אחר).

· סיבה נוספת להחלפת הצילינדר היא איבוד מפתח. לא חסרים לי סיפורים (חלקם אפילו הזויים) ששמעתי על איבוד מפתחות. נפל לי לים בזמן השייט, נפל לי לאסלה, גנבו לי כשישנתי, ועוד ועוד. במקרה זה הפחד הוא שמוצא המפתחות יכנס אליכם/ן לתוך הבית. החלפת הצילינדר בצילינדר חדש תמנע מקרה זה ותעלה את תחושת הביטחון של בני/ות הבית.

· תקלה בצילינדר מחייבת החלפה מיידית. המפתחות בקושי נכנסים? המפתח מסתובב בקושי? המפתח מסתובב יותר מידיי בקלות? רצוי מאד לא להמתין, לקרוא למנעולן לבדוק ואם צריך להחליף את הצילינדר. (יתכן והתקלה לא בצילינדר אלא במנעול או כוון הדלת ולכן רצוי מאד להזמין מנעולן).

· פרידה מחבר/ה או חס וחלילה גרושין או מריבה עם הילדים/הורים משאירה אתכם/ן חשופים/ות במידה ונישאר או שוכפל מפתח אצל אחד או אחת מהם/ן. מומלץ להקדים תרופה למכה ולהחליף את הצילינדר מבעוד מועד.

· חזרתם/ן הביתה וגילתם שפרצו לכם/ן לבית? התחושה שמישהו ביקר בבית היא תחושה נוראית. מרבית האנשים מספרים שהפריצה פגעה להם/ן בתחושת

הפרטיות והביטחון. במקרה זה מחליפים צילינדר ובדרך כלל מוסיפים מנעול נוסף – מנעול עליון כספת לדלת הכניסה. מרבית האנשים אשר התקינו מנעול עליון כספת מדווחים על שיפור רב בתחושת הביטחון. מנעול עליון כספת מרתיע את הגנבים ובכך יש סיכוי גדול מאד שלא יפרצו שוב לבית זה.

· נוחות וקידמה טכנולוגית – מנעולים חכמים, ביומטרים ואפליקטיבים תופסים לאט לאט יותר ויותר נתח שוק. אין יותר איבוד מפתחות, רמת הביטחון גבוהה יותר, כשבאים עם סלים בידיים לא צריך להורידם על מנת להשתמש במפתח. גם כשנמצאים רחוק מהבית ויש צורך מיידי להכנס לתוכו ניתן לתת לבן משפחה, חבר או שכן קרוב, קוד חד פעמי או סיסמא או אפילו לפתוח את המנעול מרחוק (תלוי בדגם כמובן) ובכך אפילו למנוע אסון.

· המקרה הכי פחות שכיח, אבל לצערי קורה לפעמים רחוקות מאד – החלפת צילינדר ע"י מנעולן שהביא איתו צילינדר שלא באריזה מקורית או ללא אריזה כלל. במקרה זה דירשו מהמנעולן לא להתקין את הצילינדר הזה אלא להתקין צילינדר חדש מהקופסא בלבד. המנעולן סרב? הזמינו מנעולן אחר ובקשו שיביא איתו צילינדר חדש באריזה.

ישנם עוד סיבות נוספות להחלפת הצילינדר, מאחר והן מתרחשות לעיתים מאד נדירות לא מצאתי לנכון להמשיך ולפרטן.

שרות 24/7

שרות איכות ואמינות ללא פשרות !
תעודת יושר ממשטרת ישראל!

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
Open chat
הגעתם לאייל המנעולן, איך אני יכול לעזור?
Powered by
דילוג לתוכן